POLSKI | ENGLISH

Grot

Budowy

Poza ofertą skierowaną do klienta indywidualnego zajmujemy się również realizacją balustrad, konstrukcji oraz ślusarki stalowej na duże inwestycje budowlane typu osiedla mieszkaniowe, biurowce, galerie handlowe, lotniska i dworce kolejowe.

W toku naszej działalności pracowaliśmy jako podwykonawca dla największych firm budowlanych działających w Polsce i Europie, a nasze produkty montowaliśmy na budowach w Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii oraz Francji. Obsłudze inwestycji za granicą sprzyja sieć naszych przedstawicieli, z którymi wspólnymi siłami realizujemy niektóre z projektów.

Liczna i fachowa załoga naszej firmy, w pełni wyposażony i stale rozbudowywany park maszynowy oraz własna stolarnia pomagają realizować nawet bardzo skomplikowane realizacje w krótkim czasie i z należytą jakością.

Zapraszamy do współpracy a na dobry początek proponujemy zapoznanie się z listą wybranych realizacji dostępną w dziele referencje oraz z galeriami poniżej.

 
[ O firmie ] [ Referencje ] [ Współpraca ] [ Kontakt ] [ Materiały ] [ Balustrady ] [ Budowy ] [ Inne ] [ Schody Standard ] [ Schody Lux ]
Wszystkie zdjęcia na stronie internetowej są własnością firmy GROT i ukazują projekty przez nas zrealizowane.
Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tych fotografii sa własnością ich autora.
(c) 2010-2016 GROT