POLSKI | ENGLISH

Grot

pomorskie mazowieckie łódzkie lubelskie śląskie małopolskie dolnośląskie Norwegia Szwecja Polska Niemcy

Kontakt

GROT
Ul. Wojska Polskiego 1
Macierzysz k/Warszawy
05-850 Ożarów Mazowiecki
Tel. (22) 721 14 01, (22) 722 48 65
Faks (22) 721 14 02
E-mail: grot@grot.pl

W celu nawiązania z nami kontaktu zachęcamy do:

 

OTRZYMANIA WSTĘPNEJ OFERTY NA SCHODY I BALUSTRADY Nadesłanie planów i projektów lub ewentualnych wymiarów potrzebnych do wykonania oferty wspierając się symbolem zdjęć na naszej stronie. Nasze biuro projektowe i dział ofertowy do 7 dni odpowie na każde zapytanie i bardzo chętnie przedstawi wstępny kosztorys.

 

WIZYTY U NAS W SALONIE Odwiedzenie naszego salonu firmowego gdzie można obejrzeć na żywo produkowane przez nas schody i balustrady oraz zdjęcia konkretnych realizacji. W wyborze optymalnego rozwiązania pomocna będzie rozmowa ze specjalistą projektantem. Dobierze on właściwe rozwiązania konstrukcyjne i gdy będzie potrzeba rozplanuje schody tak aby były maksymalnie funkcjonalne i wygodne.

 

ZAPROSZENIA NAS DO SIEBIE Zaproszenie nas na wizję lokalną w celu przedstawienia oferty, dokonania obmiarów i przygotowania wstępnego projektu wraz z kosztorysem pomoże wybrać optymalne schody i balustrady. Działamy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. Jeśli w danym regionie nie ma naszego przedstawiciela zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z nami.

 
 

W celu uzyskania wstępnej oferty na wykonanie schodów prosimy o podanie:

- numer zdjęcia galerii przedstawiającej interesujący Państwa typ schodów

- zakładany wymiar schodów w rzucie poziomym (ew. średnica schodów spiralnych)

- wysokość kondygnacji (mierzona od podłogi dolnej do podłogi górnej) oraz grubość stropu

- szczegóły dotyczące wykonania np: materiał na konstrukcję - stal zwykła czy nierdzewna, materiał na stopnie - metal, drewno, kamień, szkło, rodzaj balustrady - ze stali zwykłej, nierdzewnej itp.Mapa dojazdu do siedziby firmy

 


Pokaż na większej mapie

[ O firmie ] [ Referencje ] [ Współpraca ] [ Kontakt ] [ Materiały ] [ Balustrady ] [ Budowy ] [ Inne ] [ Schody Standard ] [ Schody Lux ]
Wszystkie zdjęcia na stronie internetowej są własnością firmy GROT i ukazują projekty przez nas zrealizowane.
Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć w jakiejkolwiek formie jest zabronione.
Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do tych fotografii sa własnością ich autora.
(c) 2010-2016 GROT